Program

Výstava Tiny houses, glampingu a betonových konstrukcí 3D tisku trvá po celou dobu akce 2.–4. 3.. Program stále doplňujeme o přednášky a workshopy.

čtvrtek 02. 03.

HLAVNÍ PÓDIUM

Odhalení speciálního projektu

-

09:20 - 09:40

09:20

Vzrušující budoucnost stavitelství

-

09:40 - 10:00

09:40

Týmová spolupráce digitálně - Nová radnice Prahy 12

Tereza Kadidlová

10:00 - 10:20

10:00

Laserové skenování a informační modely

G4D

11:00 - 11:20

11:00

Softwarová automatizace projektování budov

Nema, BIM TECH

11:20 - 11:40

11:20

Hybridní konstrukce v praxi

Peikko, Würth

12:00 - 12:40

12:00

Dřevo v moderní architektuře

Matyáš Cigler

12:40 - 13:00

12:40

3D tisku betonu v architektuře a stavebnictví

Jiří Vítek

13:20 - 13:40

13:20

Prefabrikace cihlových stěn ve výrobní hale

KM BETA

14:20 - 14:40

14:20

Robotika na staveništi

HILTI

14:40 - 15:00

14:40

Rozhodování o území - digitální nástroje posuzování vlivů staveb na lokalitu

GREENPASS

15:00 - 15:20

15:00

Adaptace budov na stav energetiky

zástupci firem

16:30 - 17:30

16:30

Vyhlášení Cen primátorky města Brna

primátorka města Brna

17:30 - 18:00

17:30

Slavnostní přijetí nových signatářů memoranda

primátorka města Brna

18:00 - 19:00

18:00

Společenský večer

19:00 - 20:00

19:00

WORKSHOPY

Realizace biosolární střechy

zástupce odborné instalační firmy

10:30 - 11:30

Realizace zelené stěny v interiéru

zástupce odborné instalační firmy

12:00 - 13:00

INTERAKTIVNÍ WORKSHOPY

Stawebnice VR (čtvrtek)

HELUZ

10:00 - 13:00

Automatizace statického posuzování konstrukcí (WS)

Michna&Perháč

13:00 - 14:00

pátek 03. 03.

HLAVNÍ PÓDIUM

Dotace pro domácnosti Nová zelená úsporám

Státní fond životního prostředí

11:20 - 12:00

11:20

Fotovoltaika a obchodování na spotovém trhu

S-POWER

12:00 - 12:40

12:00

Řešení tepelných mostů

PROPASIV

12:40 - 13:00

12:40

Řízené větrání

Jiří Slezák

13:00 - 13:20

13:00

Technologie pro moderní stavby

Richard Jílek

13:40 - 14:00

13:40

WOOD CAMP na výstavišti

členové ADMD

14:00 - 15:30

14:00

WORKSHOPY

Komentovaná prohlídka exponátů a živá ukázka 3D tisku betonu

vystavovatelé

09:30 - 11:30

Realizace biosolární střechy (pátek)

zástupce odborné instalační firmy

13:00 - 14:00

Realizace zelené stěny v interiéru (pátek)

zástupce odborné instalační firmy

14:00 - 15:00

INTERAKTIVNÍ WORKSHOPY

Stawebnice VR (pátek)

HELUZ

09:30 - 11:30

sobota 04. 03.

HLAVNÍ PÓDIUM

TINY HOUSE SPACE

-

09:30 - 10:00

09:30

Bateriové stanice jako zdroj elektrické energie pro Tiny house

-

11:30 - 12:00

11:30

Jak si zajistit neustálý přísun on-line rezervací

Lukáš Kňáva

12:20 - 12:40

12:20

Panelová diskuze s majiteli rekreačních Tiny houses

majitelé modulů

12:40 - 13:00

12:40

BARACZEK pro svobodné off-grid bydlení

Richard Jílek

13:00 - 13:20

13:00

Legislativa a požadavky na umisťování modulárních staveb

-

13:40 - 14:00

13:40

Design a architektura malého prostoru

architekt

14:00 - 14:20

14:00

Organizace malé domácnosti

-

14:20 - 14:40

14:20

WORKSHOPY

Realizace biosolární střechy (sobota)

zástupce odborné instalační firmy

10:30 - 11:30

Realizace zelené stěny v interiéru (sobota)

zástupce odborné instalační firmy

12:30 - 13:30

INTERAKTIVNÍ WORKSHOPY

Stawebnice VR (sobota)

HELUZ

10:00 - 13:00

Nastavení cookies

...

Cookies používáme za účelem zobrazit vám relevantní obsah. Se soubory cookies pracujeme i proto, abychom web festival-architektury.cz mohli neustále optimalizovat a přizpůsobovat vašim preferencím i námi používané reklamní sdělení. 

...

Ochrana soukromí a správa cookies

Nastavení souborů cookies